BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

ChaulaTV HD ir izklaides medijs, kas piedāvā satura dažādību Latvijas mediju vidē. Televīzijas prioritāte ir satura pieejamība interneta vidē, interaktivitāte, kā arī augstas kvalitātes attēls.

Tas, ko Nikon ir darījis ar Snapbridge, daudzējādā ziņā ir līdzīgs. Jūs uzņemat ar D500 (vai citu jaunu Snapbridge aprīkotu Nikon produktu, piemēram, D3400 vai uzņēmuma gaidāmajām kamerām), un pēc tam varat piekļūt šiem viedtālruņa fotoattēliem, izmantojot Snapbridge lietotni, lejupielādēt tos, kas jums patīk , un publicējiet, rediģējiet vai kopīgojiet tos ar savu sirds vēlmi. Jūs būtībā bez vadiem piesiet kameru tālrunim.

Reālā atšķirība ir tā, ka vienmēr ir savienojums. Snapbridge izmanto Bluetooth zemo enerģiju, lai izveidotu savienojumu ar tālruni, kas nozīmē, ka savienošana pārī paliek uzstādīta pat tad, ja izslēdzat D500. (Tas pat paliek, ja nomaināt kameras akumulatoru!) BLE izmantošana nozīmē arī to, ka kamera neizsūknēs arī tālruņa akumulatoru. Vēl labāk, tas novērš visbiežāk kaitinošo daļu, izmantojot kameras, izmantojot Wi-Fi, kas nozīmē, ka jums vienmēr ir jākonfigurē tālrunis ar kameru, vai nu tāpēc, ka tālrunis ir pārlēkts uz citu Wi-Fi savienojumu, vai tāpēc, ka kamera ir ieslēgta Wi -Fi radio. (Tas vienmēr bija īpaši kaitinoši iPhone ierīcēs, kur jums ir nepārtraukti jāatgriežas iestatījumu izvēlnē, lai atjaunotu savienojumu ar kameras Wi-Fi.)

Viens no iemesliem, kāpēc kameras uzņēmumi nav pievērsušies BLE, ir tāpēc, ka pārsūtīšanas ātrums var būt lēns. D500 pat aizņem aptuveni 10 sekundes, lai pārsūtītu pilnas izšķirtspējas fotoattēlus, un tas nedarbosies ar RAW failiem. Bet Snapbridge noklusē izveidot un pārsūtīt 2 megapikseļu fotoattēlu versijas. Tas ir pietiekami augstas izšķirtspējas, lai izskatītos labi uz Instagram un daudzos gadījumos pat Facebook.

Zinot, ka katrs fotoattēls tika pārsūtīts uz manu tālruni, man atkal tika izsaukts ar D500 veikto pārsprāgt šaušanu. Grūts lēmums, ko es varētu pievienot, jo D500 var uzņemt aizraujošu 10 kadru sekundē). Es kļuvu izšķirošāks ar to, ko es nošāva. Un pat brīžos, kad man nebija, 2 megapikseļu faili nespēlēja manu 64GB iPhone. (Pie malas: Snapbridge ir pieejams gan Android, gan iOS, bet es to visvairāk izmantoju ar savu iPhone 6. iPhones mēdz būt nomākta, kad runa ir par bezvadu savienojumiem - īpaši Wi-Fi - tāpēc es gaidīju, ka Snapbridge ir problēma. Tas nav!