BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Curent Time HD - Mūsu misija ir veicināt demokrātiskas vērtības un institūcijas, sniedzot auditorijai kaut ko, ko vietējie mediji ne vienmēr var sniegt: ziņas bez cenzūras, atbildīga viedokļu apmaiņa, atklāta diskusija par problēmām.

Ar kādu no zinātnes aiz Babbel pieejas saskaņā ar mūsu jostu, bija pienācis laiks redzēt, kā lietotne pastiprināja šo pieeju. Pēc Karolīna domām, “Mēs esam atkārtojušies mācību stundās ar dažādiem vingrinājumiem un dažādiem kontekstiem, lai jūs izveidotu šos savienojumus.” Lai gan jūs varat vispirms sastapties ar noteiktu vārdnīcu komplektu iesācēju kursos, šie vārdi arī parādīsies vēlāk dialoga praksi - un ne tikai acīmredzamā kontekstā. Piemēram, kurss par runāšanu par maziem bērniem būs ne tikai bērnu audzināšanas standarta vārdnīca, bet arī vārdi, kas saistīti ar senioriem, celtniecību un troksni. Tas ir tāpēc, ka mūsu pasaule ir dinamiska, un ir svarīgi atcerēties šos vārdus jebkurā laikā - ne tikai bērnudārzā!

Tā kā atkārtošanās ir tik svarīga, Babbel lietotnei ir pārskatīšanas pārvaldnieks, kas paredzēts tikai atkārtotai informācijai un tās ievietošanai jūsu ilgtermiņa atmiņā. Runājot par šīs pieejas pamatojumu, Karoline paskaidroja: „Tas nāk arī no psiholoģijas, un tas ir balstīts uz laika intervāliem. Katru reizi, kad kaut ko atkārtojat un saņemat to pareizu, tas pārvietosies soli uz augšu. . Viņa turpināja: „Ja jūs to saņemsiet pareizi, laiks, līdz jūs to atkal redzēsiet, paplašinās. Kad visi šie soļi ir paveikti, mēs sakām: „Labi, tas ir jūsu ilgtermiņa atmiņā”.

Tikai 15 minūtes, lai katru dienu mācītos, es gribēju jautāt Karolīnam par padomiem, ko viņa varētu man sniegt, lai vislabāk izmantotu savu laiku. “Ja jūs veltīsiet laiku, lai noteiktu, kur jums ir vairāk laika un kur jums ir mazāk laika, varat attiecīgi izvēlēties savu nodarbību. Babbel, mēs esam izstrādājuši savas nodarbības, lai tās lieliski iekļaujas tajos laikos, kad jūs gaida vai pārvietojas. darbu. Tas ir ideāls izmantot citādi garlaicīgu laika posmu.

Karolins atzīmēja, ka izglītojamie var pielāgot savu studijas personības tipam. „Ir divu veidu valodu apguvēji: tie, kuriem patīk rutīnas un tie, kas to nedara. Tie, kam patīk rutīnas, var veidot savu grafiku, piemēram, divas atkārtošanās un viena jauna mācība, un tās pieturas pie tā. Tad ir tie, kuriem nepatīk rutīnas. Tā nav problēma, viņi vienkārši nedara to pašu katru dienu. ”Viņa ierosināja, ka šāda veida cilvēki var izvēlēties dažas dienas veltīt tikai atkārtošanai (kas nav zaudēta diena, jo jūs neko neaizmirsāt! ), un citas dienas - tikai jaunas nodarbības, vai kāds ir viņu vēlamais rādītājs.