BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

DocuBox HD Neaizmirstamu aizraujošu, godalgotu dokumentālo filmu kolekcija un TV raidījumi, kas meklē mūsu planētas noslēpumus un skaistumu.

Virtuālie privātie tīkli (VPN) var piedāvāt papildu drošības un privātuma līmeni. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar publisku Wi-Fi tīklu un vēlaties izvairīties no nevēlamām acīm, vai jūs uztraucaties par privātumu kopumā, VPN var piedāvāt daudz priekšrocību.

Īsumā, VPN izveido drošu, šifrētu savienojumu starp jūsu ierīci un privāto serveri, slēpjot jūsu satiksmi no citu personu skatīšanās. Protams, pats VPN joprojām var redzēt jūsu datplūsmu, tāpēc jums ir jāizvēlas VPN no uzticama uzņēmuma. (Labs īkšķa noteikums ir izvairīties no bezmaksas VPN, jo, ja viņi neiekasēs jums maksu, tie var būt monetizēti dažos mazāk vēlamos veidos.) Turklāt tiesībaizsardzības iestādes var iegūt informāciju par jūsu informāciju, izmantojot VPN uzņēmumu . Tomēr lielākoties VPN piedāvā veidu, kā slēpt savu tiešsaistes darbību no citiem.

Ņemiet vērā, ka VPN iegūšana ir tikai viens no pasākumiem, ko varat veikt, lai padarītu jūsu tīmekļa pārlūkošanu drošāku. Citi ietver divu faktoru autentifikāciju un paroles pārvaldnieka izmantošanu.

Papildus drošības priekšrocībām VPN var būt noderīgi, ja mēģināt piekļūt konfidenciālai informācijai, vai ja jūs ceļojat Eiropā un vēlaties straumēt Netflix vai Amazon Prime nosaukumus tikai ASV. Tie var arī ļaut jums lēkt ugunsmūrus stipri regulētās valstīs, piemēram, Ķīnā, lai gan tas kļūst grūti.

varat iestatīt VPN, izmantojot maršrutētāju, kas aizņem nedaudz vairāk soļu, bet nozīmē, ka visām ierīcēm, kas savienotas ar jūsu maršrutētāju, nav nepieciešama individuāla konfigurācija; tas var arī palēnināt visu satiksmes plūsmu. Tomēr šajā rakstā mēs koncentrēsimies uz VPN lietotnēm, kuras varat ielādēt klēpjdatorā vai tālrunī, lai jūs varētu droši izmantot internetu no savas mājas bāzes.

Lielākā daļa VPN lietotņu šajās dienās atbalsta OpenVPN protokolu, padarot iestatīšanu vienkāršu iespēju ļaut lietotnes piekļuvei konfigurēt iestatījumus jums. (Palieciet, lai mūsu ceļvedis par labākajiem pakalpojumiem izmēģinātu.) Bet vai jūsu ierīce izmanto MacOS, Chrome OS, Windows 10, iOS vai Android, ja vēlaties saņemt ātru pārskatu par to, kas ir iesaistīts pirms pakalpojuma izvēles vai dod priekšroku manuālai iestatīšanai, mēs esam sadalījuši soļus vienkāršiem norādījumiem jums.