BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

English Club TV HD ir izstrādājis īpašas skolēnu un skolotāju apmācības programmas. Tā ir programma, kas īpaši izstrādāta jums, kuri grib mācīties angļu valodau mājās.

Dažreiz, instalējot jaunu lietotni, tūlīt zināšu, ka tas nav man, un pēc tam to atinstalēšu. Biežāk, diemžēl, es izmēģināšu lietojumprogrammu, nolemšu, ka nākotnē to varēšu izmantot, un es to atstāju. Kur tā atrodas. Mēnešiem. Vai gadu.

Tiklīdz jūs sāksiet uzkrāt lietotnes, tas ir neticami viegli aizmirst par tiem, kas jums vairs nav nepieciešami. Bet veco lietotņu saglabāšana tālrunī var nebūt tik nekaitīga kā šķiet. Viņi ne tikai izmanto noderīgu glabāšanas telpu, bet arī var nevajadzīgi vākt datus (pieņemot, ka jūs viņiem atļāvāt). Ja viņi strādā fonā, tie var iztukšot akumulatoru.

Tā rezultātā nav ievainots, lai pārbaudītu, kādas lietotnes jūs nesen neesat lietojis, un izņemiet tās no sava tālruņa. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt.

Jā, tas ir acīmredzams, bet tas ir jāsaka. Pavadiet nelielu laiku, lai iztīrītu lietotņu atvilktni: atveriet to un skatiet, kas tajā atrodas. Jums var būt pārsteigums par to, ko esat aizmirsis un ko jums vairs nav nepieciešams. Viss, kas jums nav nepieciešams, velciet uz augšu, lai atinstalētu.

Tas nav tik vienkārši, kā doties uz jūsu lietotnes atvilktni vai tikpat efektīvu kā Google, bet, ja jūs atrodaties Play veikalā un vēlaties atbrīvoties no dažām nevajadzīgām lietotnēm, lai instalētu dažas jaunas, ir veids.

Ja nejauši izdzēšat lietotni un pēc tam domājat, ka „man nevajadzēja to darīt”, vai arī pēkšņi atceraties lietotni, ko izmantojāt kādreizējā tālrunī, kuru vēlaties izmantot vēlreiz, varat atrast un atjaunot savas iepriekšējās lietotnes no App Store (ieskaitot tos, kurus izdzēsāt no iepriekšējām ierīcēm, kuras izmanto to pašu kontu).

Ir pieejamas dažādas Android lietotnes, kas pieejamas pakalpojumā Play veikals bez failiem, kuras var palīdzēt Google. Vispirms ir citi failu pārvaldnieki, kas var vieglāk izsekot un pārvaldīt tālruņa saturu, piemēram, ES File Explorer un failu pārvaldnieks. Play veikalā ir vairākas programmas, ko sauc par “Failu pārvaldnieku”.