BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Эврика HD - Neparastas dabas parādības! Eksperimenti un izgudrojumi. Iedomātas sajūtas un autentiski atklājumi. Pilnīgs un precīzs priekšstats par pasauli televīzijas kanālā "Eureka". Tas ir aizraujoši.

Bet faktiskajam Stick aparatūras īpatsvaram ir uzlabojumi. Tas tiek savienots tieši ar brīvu HDMI portu, un jūs pievienojat pievienotu USB kabeli blakus esošai kontaktligzdai, lai tas varētu sākt darboties. (Vairumam televizoru USB ports nav pietiekams, lai pienācīgi darbinātu Fire TV Stick 4K.) Runājot par audio / video prezentāciju, Fire TV Stick 4K pārbauda katru lodziņu, ko vēlas mājas kinozāles entuziasti:

Dolby Vision, HDR10, HDR10 + (tiešām tikai Samsung TV īpašniekiem) un Dolby Atmos. Šī ir vienīgā straumēšanas ierīce, kas ir iekļauta pakalpojumā Amazon, kas darbojas Dolby Vision; 120 $ ugunsgrēka TV kubs neparasti trūkst, tāpat kā visa Roku spēlētāja sastāvs. Tātad, tikai $ 50, Stick nodrošina lielisku attēlu un skaņu par cenu, kas ir ievērojami mazāka par Amazon brīvroku kubu vai Apple TV 4K. Tas ir arī uzlabots ar ātrāku procesoru, kas padara izvēlnes un video ieslēgšanu justies atsaucīgi un ātri.

Gan Dolby Vision, gan HDR10 + ļauj veikt skatuves pielāgojumus HDR izvadam televizorā, iespējams, nodrošinot labāku, precīzāku prezentāciju, ja kāds no jūsu straumētajiem materiāliem izmanto papildu elastību. HDR10, no otras puses, piemēro vienu statisku HDR parametru kopumu visai filmai vai TV raidījumam. Visi trīs izskatās diezgan labi un piedāvā spilgtākus izceļojumus - piem. ainas ar debesīm vai uguni / sprādzieniem - un plašāka krāsu palete nekā standarta dinamikas diapazons.

Alexa funkcionalitāte ir ļoti pievilcīga. Roku balss tālvadības pults ļauj atvērt noteiktu straumēšanas lietotni, meklēt saturu vai atskaņot mūziku. Bet, izmantojot Amazon, jūs varat darīt visu un pārbaudīt laika apstākļus, kontrolēt savas gudras gaismas, izvilkt barotni no durvju zvana kameras vai piekļūt citām Alexa prasmēm ar vienkāršu balss pieprasījumu. No lodziņa ir jānospiež tālvadības pults mikrofona poga, lai izmantotu balsi. Bet, ja dzīvojamā istabā ir Echo ierīce, jūs varat savienot to ar Fire TV Stick 4K, lai iegūtu brīvroku Alexa iespējas.