BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Fast&Fun BOX HD dod augstu adrenalīna līmeni ar ekstrēmākajiem sporta veidiem visā pasaulē. Iespaidīga disciplīnu daudzveidība: auto sacīkstes, motokross, laivošana, burāšana, skeitbords, snovbords, izpletņlēkšana.

Nikon jaunā bezvadu piesaistes funkcija mainīs veidu, kā fotografējat.

Nikon janvārī CES paziņoja, ka uzņēmums Nikon paziņoja par D500, kas ir jaunākais APS-C DSLR. 2.000 $ kamera beidzot hit veikalu plaukti sākumā šī vasara, un es pavadīju dažas nedēļas, izmantojot to kā manu galveno walkaround kameru. Tā ir izcila kamera, kas nodrošina dziļu manuālo vadību, spēju uzņemt līdz 10 kadriem sekundē un uzņemt 4K video.

Taču D500 unikālā iezīme ir tā, ka tā bija pirmā Nikon kamera ar Snapbridge. Snapbridge ir Nikon veids, kā izmantot Bluetooth Low Energy, lai izveidotu pastāvīgu savienojumu starp kameru un tālruni. Tā ir Wi-Fi pieslēgtās kameras idejas attīstība, un tā ir fantastiska.

Faktiski, tas ir tik labi, ka Snapbridge dara visu citu risinājumu, lai savienotu tālruni ar kameru, lai justu arhaisks. Tas ir patiešām daudz ātrāks un uzticamāks nekā citu kameru veidotāju izmantotās metodes. Tas nav nevainojams - sākotnējais pieslēguma process ir buggy, un, ja jūs kādreiz zaudējat savienojumu ar tālruni, jums ir jārisina galvassāpes, kas saistītas ar abu ierīču atvienošanu un remontu. Bet, kad Snapbridge darbojas, kas ir gandrīz visu laiku, šķiet, ka tas ir labākais veids, kā ātri piekļūt, rediģēt un koplietot fotoattēlus no pilna izmēra kameras.

Pēdējos pusgada laikā viedtālruņi lielā mērā ēst kameru tirgū. Lai pārliecinātos par asiņošanu, kameras uzņēmumi sāka mēģināt veidot tiltu starp viedtālruņiem un to produktiem. Viena no agrākajām izpausmēm bija Eye-Fi karte, SD karte ar nelielu bezvadu radio, kas ļauj pārsūtīt fotoattēlus no kartes uz tālruni. Tā bija jauna ideja, bet praksē tas vienmēr bija bugiski, lēni vai abi. Un nesen, lietas kaut kādā veidā kļuva vēl sliktākas Eye-Fi lietotājiem - uzņēmums pakāpeniski izbeidz vecākās Wi-Fi SD kartes, un lietotāji zaudēs daļu no šīm funkcijām.

Apmēram tajā pašā laikā, kad Eye-Fi nokļuva uz skatuves, uzņēmumi sāka veidot Wi-Fi tiesības savās kamerās. Tas ļauj uzņemt fotoattēlus, izvilkt tālruni, atvērt lietotni un piekļūt failiem, ko tikko izveidojāt ar šo kameru. Wi-Fi nodrošina arī relatīvi ātru failu pārsūtīšanu.