BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

FightBox HD ir unikāls kanāls pasaulē , kas vienā kanālā atspoguļo labākos cīņas sporta veidus no visas pasaules. Lielāko notikumu un aizraujošāko cīņu no Eiropas un Amerikas tiešraides - Superkombat, Oktagon un Mix Fight Gala.

Lietojumprogrammās balstīta apmācība ietver dažas raksturīgās priekšrocības. Tas ir ērti: vienmēr ir jūsu viedtālrunis, pilnībā uzlādēts un gatavs vadīt mūs ar mūsdienu dzīves labirintu, sākot ar rīta saules pieskārienu no rīta līdz emocijzīmei labās nakts ziņai mīļotais vakarā.

Izmantojot viedtālruni, lai apgūtu valodu, ir viegli pielāgot savas stundas savā ikdienas darbā. Viņi arī pēdējo 15 minūšu laikā!

Turklāt tiešsaistes produktu var pastāvīgi uzlabot un atjaunināt, izjaucot atšķirību starp produktu un pakalpojumu. Tiek vērtēts Babbel audzēkņa progress, un sarežģītās kursu daļas ir optimizētas, lai nodrošinātu, ka informācija tiek nodota pēc iespējas efektīvāk. Jā, viss vācu valodas gramatika dažkārt var šķist sarežģīts, un jā, daži no šiem franču vārdiem nešķiet nekas līdzīgs, kā tas ir, bet tas ir tieši tas, kur Babbel ir ērts: tā lepojas ar sarežģīto vienkāršību.

Visiem miljoniem izglītojamo ir savs stāsts - viņu pašu iemesls jaunas valodas apguvei. Tā kā Babbels ar viņiem bieži saskaras, ir radušās dažas patiesi iedvesmojošas pasakas. Piemēram, Gianni, iespējams, ir mūsu vecākais skolēns 102. gadu vecumā. Viņš ir itāļu tehnofils, kurš jau sen izmanto Skype, lai sazinātos ar savu meitu Ņujorkā un kam patīk mācīties savu angļu valodu ar viņa mazmeita aukle. Cecilia ir arī itāļu valoda, bet daudzus gadus dzīvo ārzemēs un runā vairākās valodās. Viņa tagad izmanto Babbeli, lai mācītos vācu valodu, lai tuvākajos gados pārietu uz Berlīni.

Redakcijas komanda tagad sastāv no trīspadsmit cilvēkiem no astoņām dažādām valstīm, un jūs varat lasīt par kaut ko no dažādās valstīs vēsākajos slengu grāmatu un filmu pārskatos par valodas apguves zinātni. Ja tas izklausās kā jūsu tasi tējas, tad jūs varat viegli reģistrēties Babbel un saņemt visus jaunākos atjauninājumus no mūsu žurnāla.

Mākslīgais intelekts, virtuālā realitāte, papildināta realitāte… Zinātniskā fantastika strauji kļūst par zinātnes realitāti. Jaunu digitālo tehnoloģiju ieviešanā un attīstībā izglītības nozare bieži atpaliek no citām nozarēm, piemēram, azartspēlēm un ceļojumiem. Babbel mērķis ir to mainīt - inovācijas virzīšana, lai saglabātu izglītību pakāpeniski un vienlaicīgi risinātu pieaugošo tendenci uz neformālu, pašpārvaldes mācībām, kas ir informācijas laikmeta pazīme.