BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

France 24 HD -katram ir tiesības uz vārda un vārda brīvību, šīs tiesības ietver brīvību uz viedokļiem bez iejaukšanās. Saņemt un izplatīt informāciju un idejas, izmantojot jebkādus plašsaziņas līdzekļus un neatkarīgi no robežām.

Šonedēļ Samsung izlaida atjauninājumu Bixby lietotnei tās Galaxy S8, S9, S10, 8. piezīmei un 9. piezīmei viedtālruņiem, kas galu galā pievērš uzmanību tam, ko mēs esam prasījuši kopš Bixby debijas: spēja dabiski pārprogrammēt aparatūras pogu Samsung tālruņa sānos, lai veiktu kaut ko citu, nekā tikai uzsākt Bixby.

Tas ir labi, jūs tagad varat izmantot Bixby pogu, lai palaistu jebkādu skaitu lietojumprogrammu, piemēram, kameru, čivināt, Gmail, Google Maps vai visu, ko vēlaties. Taču diemžēl Samsung bloķē iespēju to izmantot Google palīgam vai citiem virtuāliem palīgiem, piemēram, Microsoft Cortana vai Amazon Alexa. Šim nolūkam jums joprojām būs jāpaļaujas uz trešās puses lietotni.

Šeit jums ir iespēja iestatīt taustiņu, lai atvērtu Bixby vienā presē un sekundāro funkciju divkāršā presē vai otrādi. Izvēlieties, kuru opciju vēlaties, un pēc tam pieskarieties sekundārajai funkcijai, lai izvēlētos, kuru lietotni sākt. Ņemiet vērā, ka jūs nevarat pilnībā atspējot pogu Bixby; tas ir jāapzīmē ar vienu vai divām presēm.

kad dodaties uz lietotņu atlases ekrānu, nav iespējams dabiski palaist Google palīgu ar Bixby pogu. Lai veiktu šo darbu, jums būs jāpaļaujas uz trešās puses lietotni - cilvēki, kas ir pāri XDA izstrādātājiem, ir izveidojuši vienu un izveidojuši pasākumus, kā to padarīt. Ņemiet vērā, ka jums būs jālikvidē lietotne, kurai ir daži drošības riski, tāpēc rīkojieties pēc sava riska. Ja nevēlaties tikt galā ar sideloading, Google Play veikalā, kas veic to pašu funkciju, ir pieejama 99 centu lietojumprogramma BixAssist.

Ir paziņots par Samsung Galaxy S10 tālruņu sēriju, un tagad jūs varat pasūtīt sev vienu. Vispirms mēs izskatām visas trīs ierīces, tostarp Samsung Galaxy S10, S10 Plus un jauno S10E, kuras visas tiks piegādātas piektdien, 8. martā. Kas ir S10E? Tāpat kā Apple darīja ar izdevīgāku iPhone XR, Samsung cenšas kārdināt tos, kas varētu būt nevēlējušies jaunināt, lai to darītu ar lētāku Galaxy S10 tālruni.