BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Ar LUXE.THISWEEK, tas ir jūsu luksusa nedēļas atgādinājums: labākais no labākajiem izlases video par lielāko modes māju ziņām un dzīves mākslu no visas pasaules!

Moderatori katru gadu saņem tikai $ 28,800, savukārt vidējais Facebook darbinieks kopumā izmaksā $ 240,000.

Stingri kontrastējot ar Facebook darbiniekiem iecienītajiem perks, komandu vadītāji mikrolīmenis pārvalda katra moduļa moderatoru vannas istabu. Divi musulmaņu darbinieki tika aicināti pārtraukt lūgšanu deviņu minūšu laikā par piešķirto „veselības laiku”.

Darbinieki var tikt atlaisti pēc nelielas kļūdas nedēļā, un tie, kas paliek dzīvi, baidās no bijušajiem kolēģiem, kuri atgriežas, lai meklētu atriebību. Viens cilvēks, ar kuru mēs runājām, sāka ieroci, lai strādātu, lai aizsargātu sevi.

Darbinieki ir konstatējuši seksu iekšpusē kāpņu telpās un istabā, kas paredzēta zīdītājām mātēm, ko viens darbinieks apraksta kā „traumas saikni”.

Moderatori tiek galā ar traumatisku attēlu un video skatīšanu, stāstot tumšiem jokiem par pašnāvību, tad smēķēšana nezāļu laikā, lai izjauktu savas emocijas. Moderatori regulāri strādā augstu.

Darbinieki attīsta PTSD līdzīgus simptomus pēc tam, kad viņi pamet uzņēmumu, bet vairs nav tiesīgi saņemt atbalstu no Facebook.

Darbinieki ir sākuši aplūkot video un mēmu, kas viņiem ir jādomā, robežu. Mājvieta dzīvoklis Earther un holokausta denjē. Bijušais darbinieks stāsta, ka viņš vairs neuzskata, ka 11. septembris bija teroristu uzbrukums.

Šie uzdevumi ietver milzīgo amata vietu skaitu; nepieciešamība apmācīt zemu atalgotu darbinieku globālo armiju, lai konsekventi piemērotu vienotu noteikumu kopumu; šo noteikumu gandrīz ikdienas izmaiņas un precizējumi; moderatoru kultūras vai politiskā konteksta trūkums; trūkst konteksta amatos, kas padara to nozīmi neskaidru; un bieži vien nesaskaņas starp moderatoriem par to, vai noteikumi būtu jāpiemēro atsevišķos gadījumos.