BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

MIR Premium HD iepazīstina skatītājus ar bijušās Padomju Savienības valstu mūsdienu dzīvi un vēsturi. Kanāls tiek pārraidīts visu diennakti četrās laika zonās 13 valstu teritorijā.

Ar D500 un Snapbridge gandrīz pilnīgi ignorēju manu iPhone kameru. Tas bija kā man tas vairs nav vajadzīgs. Katru reizi, kad es gribēju fotografēt, es izvēlējos D500, zinot, ka dažu sekunžu laikā tas mani gaidīs manā tālrunī. Tā galvenais piemērs bija drauga kāzās. Parasti es esmu ievietojis fotoattēlus no sava iPhone uz Instagram un Facebook, izmantojot kāzas, kas paredzētas kāzām. Bet šoreiz man bija Snapbridge un D500, tāpēc es pārliecinoši nošāva un spēju radīt labākus rezultātus bez papildu kavēšanās.

Tālu ir nokļuvuši viedtālruņa kameras, bet es joprojām esmu liela ticība, lai apņemtu vairāk spējīgu kameru. Līdz šim šis lēmums ir saistīts ar kompromisu: jūs iegūstat ievērojamu kvalitātes pieaugumu par tūlītējas apmierināšanas izmaksām. Snapbridge ir tāda veida funkcija, kas palīdz nojaukt visus soļus, kas atdala šīs vienādojuma abas puses. Ar to jūs tiešām saņemat labāko no abām pasaulēm.

Snapbridge ir viena no nelielajām D500 pieredzes daļām, kas atkal ir lieliska (un salīdzinoši dārga) kamera. Bet Snapbridge arī ātri kļūst par galveno Nikon jauno kameru iezīmi - kaut kas, kas mani ir padarījis par mūžīgu Canon šāvēju, apsver iespēju lekt uz kuģi. Ērti izmantot kameru viedtālrunī - īpaši tādu, kas ir tikpat labi kā iPhone 7, Google pikseļi un Galaxy S7 Edge - ir grūti pārspēt. Bet Snapbridžam un neizbēgamajām idejām, kas sekos, būs iespēja pārcelt jaudu atpakaļ uz atsevišķām kamerām.

VPN izveido drošu, šifrētu savienojumu starp jūsu ierīci un privāto serveri, slēpjot jūsu satiksmi no citiem. Protams, pats VPN joprojām var redzēt jūsu datplūsmu, tāpēc jums ir jāizvēlas VPN no uzticama uzņēmuma. (Labs īkšķa noteikums ir izvairīties no bezmaksas VPN, jo, ja viņi neiekasēs jums maksu, tie var būt monetizēti dažos mazāk vēlamos veidos.) Turklāt tiesībaizsardzības iestādes var iegūt informāciju par jūsu informāciju, izmantojot VPN uzņēmumu . Tomēr lielākoties VPN piedāvā veidu, kā slēpt savu tiešsaistes darbību no citiem.