BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

В мире животных HD - Jūs iepazīsieties ar mūsu planētas faunas spilgtākajiem pārstāvjiem, jūs varēsiet novērot savas pirmās dzīves un attīstības dienas. Atrodiet simtiem ziņkārīgu faktu un pārsteidzošu stāstu.

Amazones ieradums apmetināt savu saturu visā galvenajā sākuma ekrānā var būt neērts. Ir “Netflix iesaka” rinda un citi, kas sajauc saturu no dažādām straumēšanas lietotnēm, lai palīdzētu līdzsvarot lietas. Bet dažreiz jūs ritiniet pietiekami daudz Amazon sīkumu, lai izlaistu “pietiekami daudz”. Vai ceturtdienas nakts futbols tiešām ir vajadzīgs savai īpašai rindai? Skaists zēns izskatās kā smalka filma, bet liels reklāmkarogs Amazon Studios teātra izlaidumam man nav daudz labs. Iespējams, ka ar šīm mazajām lietām vēl ir vērts, ja jūs domājat visu, ko Fire TV Stick 4K piedāvā 50 dolāriem.

Ugunsgrēka TV sākuma ekrāns piedāvā maz pielāgojamību - sadaļā “Jūsu lietotnes un kanāli” pārvietojamās flīzes ir tā apmērs - un prasa vairāk horizontālas ritināšanas nekā es gribētu. Visbiežāk es uzskatu sevi tikai par to, ka Alexa atveru visu lietojumprogrammu, kuru es gribu, un tad kontrolē lietas ar tālvadību no turienes. Nevarēja būt daudz vieglāk.

Alexa balss komandām ir jābūt labākām un uzticamākām. Ugunsgrēka TV Stick 4K neizdevās atrast Romanoffs, kas ir viens no Amazon jaunākajiem oriģināliem, bet parādīja man 1960. gada filmu, kurā skatījās Kirk Douglas. Un, lai gan Netflix nesen pievienoja “dziļu” balsi balss vadībai, daži pamata pieprasījumi - piemēram, “atskaņot nākamo epizodi” vai “izlaist šo epizodi” - man nedarbojās. “Play Good Place” saņem darbu. “Nākamā epizode” vai “izlaist šo epizodi”? Ne tik daudz. Tam nevajadzētu būt pārāk daudz, lai lūgtu no Alexa, un darboties sienās, kur nav sagaidāms, ka tās ir kaitinošas.

YouTube nepastāv Fire TV kā pareizai lietotnei, piemēram, Netflix vai HBO Go. Tā vietā, Amazon vada jūs uz to, izmantojot savu Silk tīmekļa pārlūkprogrammu vai Firefox. Es zinu, ka tas ir kļuvis par problēmu, bet, kad esat pierakstījies savā YouTube kontā, tas ir tikai labi. YouTube joprojām var atskaņot 4K saturu un izskatās lieliski, dzimtā lietotne vai nē. YouTube TV skatīšanās ir atšķirīgs stāsts.