BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Охотник и рыболов HD ir aizraujošs ceļojums seno instinktu un prasmju pasaulē, piedzīvojumu un spilgtu emociju pasaulē. Sekojiet mums paliekot pilsētās, uz attāliem tuksnešiem un zemēm.

pircēji meklē straumēšanas atskaņotāju šajā brīvdienu sezonā, viņi, visticamāk, izvēlēsies starp Amazon jauno Fire TV Stick 4K un Roku pirmizrādi, ko es pārskatīju šajā mēnesī. Abi ir tieši pie $ 50 atzīmes un vispiemērotākās 4K HDR ierīces, kuras var saņemt (pieņemot, ka jūsu televizora iebūvētās lietotnes vēl nav pietiekami labas). Katram no tiem ir savas darbības: Roku ir visvienkāršākā, viegli lietojamā programmatūra un piedāvā vairāk lietotņu, bet Amazon atbalsta Dolby Vision un ļauj jums kontrolēt Fire TV Stick 4K ar Alexa.

Pēc dažu dienu pārskatīšanas, pārskatot Amazon jaunāko, tas ir viegls ieteikums. Bet, ja jūs jau neesat kāds, kas izmanto Alexa katru dienu, es nedomāju, ka ir kaut kas, kas padara to par galīgo izvēli.

Vienai no labākajām izmaiņām, ko Amazon ir veikusi, nav nekāda sakara ar pašu Fire TV Stick 4K. Uzņēmums ir papildinājis Alexa balss tālvadības pulti, pievienojot jaudas, skaļuma un izslēgšanas pogas, kas var tieši kontrolēt jūsu televizoru. Iestatīšana ir mirusi vienkārši; jūs vienkārši nospiest skaļuma pogas pāris reizes, līdz Amazon aprēķina, ko TV esat ieguvis. Pēc tam jūs varat atstāt TV kliperi vienatnē, izmantojot Fire TV. Roku to darīja kādu laiku ar dažiem tā tālvadības pultiem, tāpēc ir pienācis laiks, ka Amazon pievieno tādu pašu ērtības.

Bet Amazon iet soli tālāk nekā tikai apjoma un jaudas apstrāde: jaunajā balss tālvadības pultī ir IR blasteri, tāpēc tā faktiski var mainīt jūsu televizora pašreizējo HDMI ievadi, kontrolēt pievienoto skaņas joslu vai pat noskaņot uz konkrētu kanālu atbalstītajos kabeļu / satelīta lodziņos (“Tune to 4 kanāls ar kabeli” vai “Tune to ESPN uz kabeļa”) - tāpat kā Cube. Jauno tālvadības pulti var iegādāties atsevišķi esošie Ugunsdzēsības televīzijas īpašnieki, un, sākot no šodienas, tas ir iekļauts arī Fire TV Cube. Tas ir arī ļoti nepieciešams jauninājums šim produktam.