BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Outdoor Channel HD pārsteidz skatītājus visā pasaulē, daloties ar nepārspējamām aizraušanās un piedzīvojumos gataviem doties cilvēkiem.

Pēdējo trīs mēnešu laikā es intervētu duci pašreizējo un bijušo Cognizant darbinieku Phoenix. Visi bija parakstījuši neizpaušanas līgumus ar Cognizant, kurā viņi apņēmās neapspriest viņu darbu ar Facebook - vai pat atzīst, ka Facebook ir Cognizant klients. Noslēpuma noslēpums ir paredzēts, lai aizsargātu darbiniekus no lietotājiem, kuri var būt dusmīgi par satura mērenības lēmumu un censties to atrisināt ar zināmu Facebook darbuzņēmēju. NDA ir arī paredzēts, lai novērstu to, ka līgumslēdzēji dalās Facebook lietotāju personiskajā informācijā ar ārpasauli laikā, kad tiek rūpīgi pārbaudīta datu privātuma jautājumi.

Bet slepenība arī izolē Cognizant un Facebook no kritikas par viņu darba apstākļiem, moderatori man teica. Viņi tiek spiesti neapspriest emocionālo nodevu, ko viņu darbs pārņem viņiem pat ar mīļajiem, kā rezultātā palielinās izolācijas un nemiers. Lai pasargātu viņus no iespējamiem pretdarbiem gan no saviem darba devējiem, gan no Facebook lietotājiem, es piekritu izmantot pseidonīmus visiem, kas minēti šajā stāstā, izņemot Cognizant viceprezidentu biznesa procesu pakalpojumu operācijās.

Kopumā darbinieki aprakstīja darba vietu, kas pastāvīgi skar haosu. Tā ir vide, kurā strādnieki tiek galā ar tumšiem jokiem par pašnāvību, pēc tam dūmu nezāles pārtraukumu laikā, lai izjauktu savas emocijas. Tā ir vieta, kur darbiniekus var atlaist, lai veiktu tikai dažas kļūdas nedēļā - un tur, kur paliek dzīvo, baidās no bijušajiem kolēģiem, kas atgriežas, meklējot atriebību.

Tā ir vieta, kur stingri kontrastē ar Facebook darbiniekiem labvēlīgajiem permiem, komandas vadītāji mikromodernē katra moderatora vannas istabu un lūgšanu pārtraukumu; kur darbinieki, izmisīgi dopamīna skriešanās laikā nožēlojuši ciešanas, ir atklājuši seksu iekšpusē kāpņu telpās un telpu, kas paredzēta zīdītājām mātēm; kur cilvēki vēl aizvien mācās nopietnas trauksmes un turpina cīnīties ar traumas simptomiem ilgi pēc to atstāšanas; un kur konsultēšana, ko Cognizant piedāvā, beidzas brīdī, kad viņi pārtrauc - vai vienkārši atlaiž.

viņš moderatori man teica, ka tā ir vieta, kur katru dienu redzamās sazvērestības videoklipi un mēmi pamazām liek viņiem aplūkot bailes. Viens revidents vada grīdu, veicinot ideju, ka Zeme ir plakana. Bijušais darbinieks man teica, ka viņš sāka apšaubīt dažus holokausta aspektus. Vēl viens bijušais darbinieks, kurš man teica, ka viņš ir izplānojis katru evakuācijas ceļu no savas mājas un guļ pie ieroča viņa pusē, sacīja: „Es vairs uzskatu, ka 9/11 bija teroristu uzbrukums.”