BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RTD HD ir dokumentāls kanāls krievu valodā, kas ir starptautiskā tīkla RT loceklis. RTD sāka savu raidīšanu 2013. gadā. Kanāla ēterā ir dokumentālās filmas un seriāli, īpašas programmas, intervijas un sabiedriskās un politiskās sarunas.

Trūkums ir video ieraksta poga, kas atrodas uz X-T1; jo X-T2 spēj ierakstīt 4K, video ir nopelnījis savu vietu uz disku diska. Un Wi-Fi poga ir atkārtoti izmantota, tāpēc jums būs jāpiešķir tas funkciju taustiņam, ja jūs bieži pārsūtāt attēlus tieši uz viedtālruni, lai veiktu Instagramming, kā es. Fujifilm viedtālruņu lietotne, kas pieejama Android un iOS, darbojas tikpat droši kā X-T1, lai gan esmu ievērojis, ka fotoattēlu sūtīšana uz manu iPhone 7 ir daudz lēnāka nekā iepriekš - varbūt lielāko failu izmēru dēļ. Fenomenālā daudzvirziena fokusa nūja ir ievesta no X-Pro 2, kas novietota tieši vietā, kur īkšķi dabiski iet.

X-T2 3 collu aizmugurējais LCD displejs - nemainīgs asums ar 1,04 miljoniem punktu (nedaudz mazāks par X-Pro 2 LCD) - tagad var izteikt uz āru un pagriezt pa labi. Tas ir jauki fotogrāfiem, kuri bieži fotografē portreta orientācijā, bet jaunā leņķa dēļ es tik tikko lietoju. Tāpat kā X-T1, lielākoties es izmantoju slīpuma displeju, fotografējot no zemas uz leju vai augstā perspektīvā, kur EVF skatīšanās nebija iespējama. Tas nav skārienekrāns, jo Fujifilm uzstāj, ka tas nav tas, ko vēlas progresīvie lietotāji. Citi aparatūras uzlabojumi ietver papildu SD kartes slotu, tāpēc X-T2 vienlaikus var rakstīt divām UHS-II kartēm. Fujifilm pievienoja arī 3,5 mm mikrofona ligzdu, ja vēlaties kaut ko labāku nekā iebūvētie video videoklipi. Tas ir arī saderīgs ar USB 3, tāpēc fotoattēlu pārsūtīšana piesietā veidā ir daudz mazāk sāpīga nekā agrāk.

X-T2 lielā mērā jūtas līdzīgs kamerai, kurai tas izdodas, bet sākt fotografēt, un tas ir, kad dziļākie uzlabojumi kļūst acīmredzami. X-T2 24,3 megapikseļu APS-C X-Trans sensors rada ievērojami detalizētākus fotoattēlus nekā 16 megapikseļu sensors X-T1. Tas palīdz, ka Fujifilm komplektā ietilpst fantastisks 18-55 mm (f / 2,8 - 4) objektīvs, kas pārspēj lielāko daļu iesaiņojuma objektīvu, kas ir kopā ar citām kamerām. Es esmu vīlies, ka nav neviena paketes, kas ietver 18–135 mm objektīvu, kas pavadīja 95 procentus no laika, kas pievienots manam X-T1, bet, cerams, tas notiks vēlāk. Tomēr, ja pērkat X-T2, ir vērts tērēt papildu $ 300 par 18-55 objektīviem. Native ISO tagad ir robežās līdz 12 800, un maksimālais mehāniskais aizvara ātrums ir pieaudzis līdz 1 / 8000sec, salīdzinot ar 1/4000 griestiem, kas bija X-T1.

Fujifilm ir ievērojami uzlabojis autofokusa veiktspēju un elastību X-T2. Pēc noklusējuma saņemat 91 autofokusa punktu ar 49 fāzes noteikšanas punktiem, kas sākas centrā. Lai iegūtu precīzāku fokusēšanu, varat pārslēgties uz paplašināto 325 punktu iestatījumu, kur 169 no tiem ir fāzes noteikšana. Atkal, labāk, ja jūs sekojat kustīgiem objektiem ar Zone vai Wide / Tracking AF režīmiem - un fokusa nūja ir milzīga palīdzība, mēģinot ievadīt šādu precīzu fokusu. Abos gadījumos fāzes noteikšanas autofokusa punkti aptver aptuveni 40 procentus no rāmja. Fujifilm saka, ka X-T2 var pievērst uzmanību apgaismojumam tik zema kā -3EV, un kamera manā pieredzē bija ļoti konsekventa.