BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Sony Turbo HD - interesantu raidījumu piedāvājums. Seriāli, filmas un dažādi raidījumi. Izklaides programma jebkuram vecumam.

Visvienkāršākā (un ikviens, kam Android tālrunis ir pieejams vairāk nekā nedēļu vai divas reizes, var izlaist mazliet), jūs varat vienkārši lietot lietotņu atvilktni, kurai piekļūst vai nu noņemot augšup no tālruņa apakšas, vai nospiežot displeja apakšējā daļā esošajās lietotņu ikonās. Ievietojiet lietojumprogrammas, kuras visvairāk lietojat, vienā vai vairākos jūsu mājas ekrānos, ilgi nospiežot tos, atrodoties lietotņu atvilktnē.

Lietojumprogrammas atvilktne ir (laimi) sakārtota alfabētiskā secībā, turklāt četras pēdējās lietotnes ir augšpusē. Varat vilkt, lai pārietu uz lietotnēm; jūs varat arī velciet uz leju uz sāniem, lai iet cauri alfabētam (kas varētu būt ātrāks). Meklēšanas josla augšpusē ļauj ievadīt lietotnes nosaukumu, ja vēlaties.

Tomēr, tiklīdz sāksiet uzkrāt lietotnes, jūs varat ietaupīt laiku, izveidojot strukturētāku sistēmu.

Varat ātri piekļūt visbiežāk lietotajām lietotnēm, ievietojot tās izlases paplātē, apakškārtu lietojumprogrammās, kas vienmēr ir, neatkarīgi no tā, kurā sākuma ekrānā esat pārgājis. Paplāte jau ir aizpildīta? Nekādu problēmu.

Ilgi nospiediet lietotni, kuru nevēlaties saglabāt izlases teknē. Pārvietojiet to uz citu vietu sākumlapā vai pārvietojiet to uz augšu, līdz ekrāna augšpusē redzat opcijas Noņemt un atinstalēt. Izvēlieties vienu un pārvietojiet lietotni tur.

Ievietojiet programmu no sākuma ekrāna vai no lietotnes atvilktnes uz ilgu laiku un pārvietojiet to uz paplātes.