BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Sony Channel HD - interesantu raidījumu piedāvājums. Seriāli, filmas un dažādi raidījumi. Izklaides programma jebkuram vecumam.

Neskatoties uz šiem rokturiem, Fire TV Stick 4K ir ļoti spēcīga vērtība. Ja jums ir saderīgs televizors ar Dolby Vision, iespējams, ka tas ir labāks pirkums nekā Fire TV Cube (un tas maksās mazāk). Pat ja jūs neesat gudrs mājas cilvēks, Alexa ir ļoti noderīga, lai ātri izvilktu šovu vai filmu, un balss tālvadības pultī tagad ir televizora vadības pogas, kas jau sen bija nokavētas. Amazon kļūst par nelielu pašpietiekamību ar savām reklāmām un piedāvāto saturu, un uzņēmumam ir nopietni jāstrādā ar YouTube ASAP, taču šie trūkumi nav pietiekami, lai sagrautu pārējo, kas šeit ir.

Bet pat ar savu lielisko tālvadības pulti, Fire TV Stick 4K ir acīmredzams uzvarētājs pār Roku pirmizrādi / pirmizrādi +? Ne visiem. Roku ir labāka lietotņu izvēle, nodrošina vienkāršāku un pielāgojamu pieredzi, piedāvā līdzīgus 4K HDR vizuālos attēlus, un tai ir balss tālvadības pults, kas spēj rīkoties ar izklaides pusi. Turklāt tā tagad atbalsta arī Google palīgu, lai palīdzētu līdzināties Alexa. Bet Alexa, protams, dod Fire TV Stick 4K pilnvaras, kas Roku nav pašas no kastes. Tās video izskatās lieliski.

Android tālruni jebkuram laika periodam, ir viegli pierast pie dzīves ar haosu. Ja esat kaut kas līdzīgs man, jūs nepārtraukti pievienojat jaunas lietotnes, izlemjot, vai tās ir labi, bet nav lielas, pievienojot citu un tā tālāk. Pēc tam dažus mēnešus vēlāk, kad jūs ritināt lietotnes atvilktni, pārsteigts, ka redzat vairākas lietotnes, kuras esat aizmirsis un, iespējams, pat atceraties, ko viņi izmanto.

Ļoti īsā laikā tas var kļūt par putru. Un, ja jūs patiešām esat entuziasts lietotnē, tas var sākt aizņemt vairāk vietas nekā varat ietaupīt. (Šeit varam uzrakstīt obligātu KonMari atsauci.)

Būtībā ir divi soļi, lai saprastu visas šīs Android lietotnes: atrast veidu, kā tos organizēt (un ir dažādi veidi, atkarībā no tā, ko jūs apmierināt), un periodiski noņemiet visas papildu lietotnes, kuras jūs esat ir uzkrājušies un vairs netiek izmantoti. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums abiem. Ja esat jauns Android, tas var palīdzēt jums palikt organizēti no pirmās dienas; ja esat pieredzējis lietotājs, varat saņemt dažus padomus.