BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Star Cinea HD - Uzņēmums Star Media ir ieguvis tiesības uz Pugahevas sacelšanās dokumentālās vēstures filmu uzņemšanu. Lielākās Krievijas un Ukrainas filmu ražošanas studijas veidota programma.

Kā mācīties valodu 15 minūšu laikā dienā

Cik ilgi jums vajadzētu praktizēt jaunu valodu katru dienu? Mēs sēdējām ar vienu no mūsu lingvistikas ekspertiem šeit, Babbelā, lai uzzinātu, kāpēc mūsu lietotne saņems jums jaunu valodu tikai 15 minūšu ilgā mācību dienā.

Kā jūs varētu sagaidīt valodu apguves uzņēmumā, gandrīz visi, kas strādā Babbel, ir daudzvalodu. Es saku gandrīz tāpēc, ka es neesmu viens no viņiem (vēl). Tāpat kā daudzi angļu valodā runājošie, mans mēģinājums mācīties otru valodu skolā bija veltīgi. Tagad es esmu sasniedzis starpposma sarunu līmeni vācu valodā, bet tas nav nekas salīdzinājumā ar saviem starptautiskajiem kolēģiem. Katru dienu es dzirdu cilvēkus, kas staigā pa biroju, runājot par desmitiem dažādu valodu, ieslēdzot sarunas ar dažādiem kolēģiem, un pārvēršot viņu smieklīgās idiomas angļu valodā. Bet pat starp sērijveida valodu apguvējiem Babbel, jūs nekad neatradīsiet kādu, kas pāriet franču 101 mācību grāmatās, un kavē sevi.

Tas ir tāpēc, ka Babbel valodas apguves pieejas galvenais princips ir tāds, ka cilvēkiem vajadzētu pavadīt apmēram 15 minūtes dienā, apgūstot jaunu valodu. Tas ir pārsteidzoši īss salīdzinājumā ar laika periodu, kad universitātes studentiem ir jāmācās valoda naktī (~ 90 minūtes). Tātad, kā cilvēki Babbelā aizņem jaunas valodas, lai gan viņi ir ievietojuši mazāk laika, nekā es pavadīju spāņu spāņu konjugāciju vidusskolā? Es sēdēju ar vienu no Babbel valodas ekspertiem Karolinu Šnuru, lai noskaidrotu, kā 15 minūšu valodas mācības ir nepieciešamas, lai kļūtu prasmīgas jaunā valodā.

Par laimi, Babbel lietotne tika īpaši izstrādāta ar cilvēka atmiņas ierobežojumiem. Piecpadsmit minūtes atbilst psiholoģijas principa „chunking” principam - mūsu smadzenes vislabāk spēj absorbēt aptuveni septiņas jaunas lietas vienlaikus. Kā Karolīns paskaidroja: „Ja jūs domājat par jūsu smadzeņu spēju sagremot aptuveni septiņas jaunas informācijas daļas, laiks ir skaidrs ierobežojums. No mūsu Babbel viedokļa, ja jūs sākat ar jaunu nodarbību ar dažiem informācijas punktiem, tas aizņem apmēram 15 minūtes. Tad jūs varat doties atkārtojumā: atkārtojiet 10 iepriekšējos vienumus un tam ir nepieciešams mazāk par 5 minūtēm. ”