BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Трофей HD - Mēs esam apkopojuši iespaidīgāko, aizraujošāko un informatīvāko video par zveju, kas neatstās nevienu vienaldzīgu, kas ir iesaistīts šajā aizraujošajā darbībā.

H96 MAX H2 - ir 4 GB RAM un 64 GB iekšējā atmiņa

Mēs sniedzam pārskatu par set-top box H96 MAX H2. Jaunuma pamats ir četrkodolu Rockchip RK3328. Tā pulksteņa frekvence ir 1,50 GHz. Ja pievienojam šo 4 GB RAM, kopā ar 64 GB iekšējo atmiņu, mēs saņemam nosacījumus, kas veicina augstu veiktspēju. Un tas ir par saprātīgu cenu, $ 75.

Rockchip RK3328 ir arhitektoniskas līdzības ar Amlogic S905, bet tā neiedarbina grafiku tik efektīvi. Tas gandrīz nekādā veidā neietekmē video demonstrēšanu, bet tas ir jūtams, kad spēlēsiet ātri. Tās kombinācija ar grafisko mikroshēmu Mali-450 nodrošina iespēju apskatīt videoklipus ar HDR izšķirtspēju un 4K 60 Hz formātu. Tā atbalsta HDR, aparatūras H.265 dekodēšanu un surround skaņu.

Konsolē ir trīs USB 2.0 savienotāji, kā arī ātrgaitas USB 3.0 savienotājs. Šī iemesla dēļ tā bez problēmām savienojas ar diezgan daudzām dažādām perifērijas ierīcēm.

Konsoles iepakošanai tiek izmantota skaista, melna kartona kaste, kurā vidējā daļā ir zelta ieliktnis un visi pieejamie uzraksti ir izgatavoti no zelta. Visi iepakojuma standarti tiek ievēroti interjerā. Katra vienuma iesaiņošanai tiek izmantots atsevišķs iepakojums.

Ķermeņa ražošanai izmanto melno plastmasu. Krāsainas uzlīmes augšējā vāka klātbūtne, kas ir piepildīta ar spilgti svītrām un daudzkrāsu punktiem, padara izskatu diezgan pievilcīgu. Centrālā procesora RK3328 nosaukumam kreisais malas stūris ir atcelts, un centrā ir “4K-64GB”

Ierīces gadījumā tā nav paredzēta pogas ieslēgšanai / izslēgšanai, tāpēc tā tūlīt pēc darba uzsākšanas nonāk darba stāvoklī. Lai ierīci ievietotu hibernācijas, miega vai vienkārši izslēgšanas režīmos, jums būs jāizmanto attālais PU. Faktu, ka ierīce ir ieslēgta, norāda neliels LED ekrāns, kas atrodas priekšējā panelī. Indikatora gaisma tumšā telpā "nesāpēs acis". Kad konsole pāriet miega režīmā, ekrāns neizslēdzas. Lai tas izietu, ir nepieciešams pilnībā izslēgt konsoli.