BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

112.ua HD - Svaigas ziņas par Ukrainas un pasaules politiku, informāciju par ārkārtas un noziedzīgiem notikumiem.

Fujifilm X-T2 - fotogrāfija mīlestībā

Fujifilm X-T2 ir ideāls bezkameru fotokameru fotoattēliem. Šķiet, ka tā ir taisnība attiecībā uz katru kameru, ko izlaidusi Fujifilm, bet X-T2 ir rafinēts turpinājums X-T1, kas uzlabo savu priekšteci tādos veidos, kas ir vissvarīgākie: izšķirtspēja, autofokuss un lietošanas ērtums. Vēl joprojām ir visi manuālie vadības skārieni un satriecošais elektroniskais skatu meklētājs, kas piesaistīja fotogrāfus X-T1. Pie 1,599 ASV dolāriem (vai 1899 ASV dolāriem ar komplektā iekļauto 18-55 mm objektīvu) tas ir daudz dārgāks par X-T1 sākotnējo sākuma cenu. Bet, tiklīdz tā atkal atradīsies noliktavā, es to saņemšu.

Pēc nedēļām, kad izmēģinājāt X-T2, es esmu uzticējies, kā dažas kameras, ko esmu izmantojis iepriekš - pat skaitot pilna kadra DSLR. Joprojām ir scenāriji, kuros 3000 ASV dolāru un Nikon kameru var vislabāk iegūt Fujifilm, bet šaušanas pieredze ar X-T2 ir tik spēcīga, ka jums būs grūti atrast tos. Mēs aprakstījām X-T1 kā „perfektu, nekompromitējošu spoguļattēlu kameru.” Bet, protams, tas nebija perfekts, un spogulis bez kamerām ir uzlabojies katrā leņķī kopš 2014. gada. X-T2 ir Fujifilm mēģinājums novērst top vietas no konkurentiem, un fotokamera lieliski izvelk šo misiju.

Pirmais acu uzmetiens, iespējams, ticētu, ka Fujifilm tikko mainīja lietu ar X-T2 dizainu. Un, lai gan tas saglabā gandrīz identisku, spoguļkameru veidotu ķermeni, ir noteiktas izmaiņas - lielākā daļa no tām ir labākas. Kameras rokturis ir nedaudz dziļāks un ērtāks. Tas, apvienojumā ar lielākiem cilindriem, padara X-T2 vieglāku rokturi ilgu laiku, ja jums ir lielas rokas. Kamera joprojām ir izgatavota no magnija sakausējuma un laika apstākļu noslēgta, un kopš X-T1 izlaišanas Fujifilm izvēlas lietus drošus lēcas. X-T2 ir lielāks, aizraujošāks acu uzgalis, kas bija savs priekšgājējs.

Tad ir fiziskas kontroles, ko foto nerds mīl. Fujifilm ir mainījis aizvara ātruma un ISO skalas bloķēšanas mehānismu, padarot to vienkāršāku, lai pielāgotu šos iestatījumus lidojumam. Vienreiz nospiediet, lai atbloķētu, un vēlreiz, lai bloķētu pašreizējo izvēli, lai novērstu nejaušu maiņu fotografēšanas laikā. Fujifilm atkal dod lietotājiem sešas funkciju pogas, kā arī īpašas automātiskās fokusēšanas un autofokusa pogas. Ekspozīcijas kompensācijas skalā ir jauns iestatījums, kas ļauj pielāgot kameras priekšējo komandu skalu ātrākai pielāgošanai. Fujifilm ir arī pievienojis ceturto mērīšanas režīmu: vidējais svērums.