BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

esat nolēmis iegādāties straumēšanas atskaņotāju. Faktiski tā ir ierīce, kurai šajās dienās ir vajadzīgs mazāk un mazāk cilvēku, jo lielākā daļa 4K TV ir aprīkoti ar Netflix, Amazon Prime Video, YouTube un citiem iepriekš instalētajiem būtiskajiem elementiem. Bet varbūt šie iebūvētie progr ir izmantojami un ir neapmierinoši, vai arī jums nav visu nepieciešamo.

Ir neskaitāmi sīkrīki, kurus var pievienot un izmantot kā Netflix vai Amazon Prime Video mašīnu, bet šodienas iespējas var darīt daudz vairāk. Visiem no tiem ir universāls meklējums, lai atrastu tieši to meklējamo filmu, neatkarīgi no tā, kurš pakalpojums ir pieejams. Viņi katrs piedāvā balss vadību, lai padarītu jūsu vakara dīvānu ērtāku. Video kvalitāte ir labāka nekā jebkad agrāk, ar lielu 4K HDR saturu, lai iegūtu maksimālu labumu no jebkura jauna iegādātā TV.

Katram produktam ir savas unikālas iezīmes, kuras pārējiem nav. Apple TV 4K ir AirPlay, un, ja esat iPhone lietotājs, tas jau ir pievienots jūsu personīgajiem medijiem - filmām, mūzikai, fotogrāfijām - no kastes. Amazon Fire TV Stick 4K nodrošina visas Alexa pilnvaras.

Taču šo ierīču galvenā funkcija ir nodrošināt plašu lietotņu izvēli, intuitīvu lietotāja pieredzi un lielisku izskatu. Par laimi, pārbaudot visas trīs no šīm kastēm, 2018. gadā izmaksas ir daudz mazākas par 100 ASV dolāriem.