BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Viasat History HD iedvesmo skatītājus ar tādu saturu, kas piedāvā mūsdienīgu skatījumu uz vēsturi: labi izveidotas programmas, kas izaicina prātus ar inteliģentu un uztverošu pagātni.

Liels kritums aparatūras notikums tika ieviests ar iespaidīgu Fire TV Stick 4K un nogalināt citus produktus, bet kā mājas kinozāles nerd, man bija visvairāk interesē Fire TV pārstrādāta. Pārstrādāšana būtībā ir Amazon 2018. tā ir niecīga ierīce, kas ļaus jums skatīties tiešraides TV jebkur vai ierakstīt DVR vēlākai apskatei. Pārstrādāšana ir paredzēta, lai bez problēmām integrētu Amazon Fire TV straumēšanas ierīces; jūsu tiešie TV kanāli parādās savā rindā uz Fire TV sākuma ekrāna, un jūs varat izmantot Alexa, lai mainītu kanālus vai ieplānotu DVR ierakstīšanu ar savu balsi.

Pārstrādāšana darbojas tikai ar OTA (over-the-air) kanāliem, kurus tā atvelk, izmantojot pievienotu antenu. Jūs nevarat pieslēgt kabeļu kasti. Bet drīzāk lielais pārdošanas punkts ir tāds, ka Pārstrādāšana dos jums iespēju piekļūt jebkurai ABC, CBS, Fox un NBC, kā arī PBS un pāris desmiti pildījumu kanālu. Citi uzņēmumi (proti, Tablo un Dish) ir mēģinājuši to darīt, bet Amazon mēģinājums ir daļa no daudz lielāka redzējuma.

Tā vietā, lai izveidotu interneta TV komplektu Sling TV, Playstation Vue vai YouTube TV stilā, Amazon dodas citā virzienā. Izmantojot Prime kanālus, tā pārdod abonementus trešo pušu straumēšanas pakalpojumiem un sasaista šo programmu ar savu Prime Video saturu. Ugunsgrēka TV pārstrāde tagad kļūst par Amazon lielā plāna virzību uz priekšu. Vai lielie četri tīkli, Prime Video, un daži jūsu izvēles papildinājumi (HBO, Showtime, Starz, CBS All Access utt.) Ir pietiekami, lai jūs izklaidētu? Ikviena atbilde būs atšķirīga, bet es varu jums pateikt, ka Ugunsdzēsības TV pārstrādāšana tieši to, ko sola. Ir noteikti lietas, kas Amazon ir jāuzlabo, bet tas ir pirmais solis.