BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Viasat Nature HD ir televīzija par dabu un dzīvniekiem, kura jūs iepazīstina ar cilvēkiem, kuri ir gatavi filmēt iedvesmojošās un pārsteidzošās vietās, parādot mums dabas pasauli.

Ugunsdzēsības TV Pārstrādāšana satur cieto disku un nepieciešamos uztvērējus straumēšanai un / vai ierakstu, sporta un filmu ierakstīšanai. Bet jums būs jāsniedz sava antena. 500GB modelim (230 ASV dolāriem) ir divi uztvērēji, bet 1TB versijai ($ 280) ir četri. Amazon piedāvā komplektu, kas ietver Fire TV Stick 4K, 35 jūdžu antenu un 500GB pārstrādāto versiju par $ 250. Tas šķiet acīmredzams veids, kā doties uz mani, bet varbūt jūs esat kāds, kurš vienkārši vēlas ierakstīt visas lietas un izlemt, ko skatīties vēlāk. Amazon ir labi sadalījis to, ko jūs varat darīt ar katru modeli.

Amazon lēš, ka 500GB modelis ir labs 75 stundu HD DVR ierakstiem, un 1TB modelis glabā līdz 150 stundām. Taču ievērojiet, kā šī četru uztvērēju sadaļa nenorāda uz tiešo TV skatīšanu uz četrām ierīcēm uzreiz? Tas ir tāpēc, ka jūs nevarat. Vislielākais ierobežojums, kas tiks izmantots, izmantojot atkārtoto versiju, ir vienlaicīgas plūsmas: Amazon tikai ļauj divām ierīcēm tajā straumēt. Tas attiecas arī uz to, vai jūs tikai skatāties iepriekš ierakstītu saturu no DVR vai tiešraides tiešraidi.

Es tiešām domāju, ka skaitam jābūt augstākam, jo ​​divas plūsmas vienkārši nebūs pietiekamas, lai segtu daudzas mājas, ja cilvēki ir ārpus mājas, un visi vēlas skatīties Oskarus vai svētdienas futbolu. „Mēs ierobežojam plūsmu skaitu uz Fire TV Recast to two, lai garantētu uzticamākās, augstas kvalitātes HD plūsmas visās saderīgās ierīcēs,” man teica Amazon pārstāvis, piebilstot, ka uzņēmums uzskata, ka „divas vienlaicīgas plūsmas ir pietiekamas lielākai daļai mājsaimniecību. ”Amazon un es stingri nepiekrītu! Visbeidzot, tas varētu pārsniegt limitu, bet uzņēmums man teica, ka tuvākajā laikā tam nav nekāda uzņēmuma.