BOX TV interaktīvā televīzija MCK Kuldīga / Saldus / Talsi / Brocēni / Valdemārpils HD TV televīzija ar interaktīvā saturu

Viasat Explore HD ir populārzinātniskā programma. Tie kuri ir ziņkārīgi, piedzīvojumu un apņēmības pilni - jaunā un neparastā izpēte ir tas, kas mūs aizrauj un satrauc!

Zvaniet un piesakiet pakalpojumu Saldus, Brocēnu, Kuldīgas un Talsu novados. INFO Line 80201511


Interneta ātrums atkarīgs no pārklājuma zonas. Programmas var tikt mainītas, bāzējoties uz MCK televīzijas izvēles.

MCK piedāvā 32 HD TV programas: Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, Охотник и рыболов HD, Эврика HD, В мире животных HD, Sony Channel HD, Sony Turbo HD, English Club TV HD, France 24 HD, DocuBox HD, Epic drama HD, Star Cinea HD, Curent Time HD, VIP Comedy HD, FightBox HD,Fast&Fun BOX HD, ChaulaTV HD, MIR Premium HD, 112.ua HD, RTD HD, RT HD, Outdoor Channel HD, LUXE HD, Setanta Sports HD, Трофей HD, TV3 HD, Kanāls2 HD, LNT HD, 3+ HD, TV6 HD.

34 Tv programmas SD kvalitātē. Saraksts pieejams šeit - MCK.

http://mcdizains.lv

http://mck.lv/hd%20tv.html HDTV MCK

BOXTV KANĀLI

Royalty free images Kuldiga

T kreklu apdruka MC dizains

Plastiskās operācijas

Televīzija Talsos

Televīzija Talsos

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos

internets Talsos

Interaktīvā televīzija Talsos

http://futbolaformas.lv

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

VIP Comedy HD - programma, kurā varat redzēt gan jaunas, gan vecākas komēdiju filmas. Programma piesaista visa vecuma grupas. Izcila HD kvalitāte ir tā, kas dod iespēju iemīļotās filmas skatīties pat vairākas reizes.

5 iemesli, kāpēc miljoniem cilvēku maksā mācīties valodu 2019. gadā Ar šo lietotni

Miljoniem cilvēku ir pievērsušies tehnoloģijai, lai palīdzētu viņiem apgūt valodu. Kāpēc lietotne balstīta mācīšanās ir tik populāra, un kādas priekšrocības tai ir tradicionālās metodes?

2007. gadā Babbel valodu speciālisti nolēma padarīt valodu mācīšanos vieglu, efektīvu un pieejamu ikvienam. Ātri uz priekšu desmit gadi un četri dibinātāji ir pavairojušies vairāk nekā četros simtos valodu entuziastu - to starpā lingvisti, skolotāji, poligloti un satura veidotāji -, kas sagatavo kursus četrpadsmit dažādām svešvalodām no septiņām dažādām dzimtajām valodām. Tas ir deviņdesmit astoņi individuāli pielāgotu kursu kombinācijas. Tātad, kā tas darbojas?

Skaitļi runā paši par sevi: Miljoniem cilvēku maksā, lai apgūtu valodu ar Babbeli, un šis skaits turpina pieaugt katru dienu.

876/5000

Babbel HQ kopš valodu entuziastiem, kas strādā bēniņos Berlīnes Kreuzbergas rajonā, kopš tā laika ir attīstījies, lai izveidotu plašu ekspertu loku, kuru apvieno kopīgs mērķis izveidot vislabākos valodu apguves instrumentus. Tas var izklausīties drīzāk, augsts, bet kā teica Alphabet Eric Schmidt, šāds atklāts mērķis ir spēcīgs piesaistes spēks.

Uzņēmumam, kuram nepieciešami speciālisti 98 valodu kombinācijās, šis piesaistes spēks ir neatņemama sastāvdaļa, lai atrastu pareizos cilvēkus, neatkarīgi no tā, vai tas ir spāņu valodnieks, kurš var veidot kursu poļu valodā, vai grafiskais dizainers, kurš var palīdzēt lokalizēt septiņus displeja valodas.

Šī daudzvalodu, starpkultūru pieredzes obligātā prasība uzņēmumam ir nodrošinājusi patiesi unikālu prasmju topogrāfiju un nepārspējamu inovācijas potenciālu valodu apguves pasaulē.